Warszawa – informacje ogólne

Chyba każdy, kto mieszka w Polsce, powinien przynajmniej raz odwiedzić stolicę naszego pięknego państwa, czyli Warszawę. Jest to miasto ważne nie tylko ze względu na kwestie polityczne i międzynarodowe, ale także świetne miejsce do zwiedzania, pełne różnego rodzaju zabytków ważnych z historycznego punktu widzenia, ale jednocześnie bardzo nowoczesne i szybko się rozwijające.

Czytaj dalej Warszawa – informacje ogólne

Zwiedzamy Kraków

Niegdyś stolica Polski – dzisiaj nieco mniejsze od Warszawy miasto, jednak bynajmniej nie oznacza to, że mniej atrakcyjne turystycznie. Wręcz przeciwnie – wiele osób uważa, że Kraków ma o wiele więcej do zaoferowania zwiedzającym niż aktualna stolica Polski. To, czym Kraków niewątpliwie wyróżnia się na tle innych, zarówno polskich jak i europejskich miast, z pewnością jest niepowtarzalny klimat. Dajmy się dzisiaj mu porwać i sprawdźmy, co można ciekawego zobaczyć właśnie w Krakowie!

Czytaj dalej Zwiedzamy Kraków

Węgry na wakacje

Węgry to znakomity kierunek na wakacyjny, stosunkowo niedrogi wyjazd – zwłaszcza jeżeli mieszkacie na południu Polski, bo wtedy do naszych bratanków macie w zasadzie rzut beretem. Na Węgry można polecieć samolotem (kursują tam z polski tanie linie lotnicze), wybrać się własnym samochodem albo zdecydować się na nocną podróż jednym z autobusów. Możliwości jest wiele, a takie wakacje na pewno będą niezapomniane. Sprawdź, co można robić na Węgrzech latem – leć z LOT!

Czytaj dalej Węgry na wakacje